12 χρώματα 5000pcs/Hr Μηχανή εκτύπωσης με οθόνη σωλήνων 250x200mm Για δοχείο
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Dongguan Κίνα |
| Μάρκα: | SENNY |
| Πιστοποίηση: | CE SGS |
| Αριθμό μοντέλου: | SL1266-R |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΤΕΜ |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία κόντρα πλακέ |
| Χρόνος παράδοσης: | ένα μήνα |
| Όροι πληρωμής: | T/t ή l/c |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10pcs /μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
Περιγραφή προϊόντων
1-12 Μηχανή εκτύπωσης με οθόνη χρωματικών σωλήνων για πλαστικά ή γυάλινα δοχεία σωλήνων
Αυτό το μηχάνημα είναι ειδικά σχεδιασμένο για την εκτύπωση σωλήνων, ο πελάτης μπορεί να επιλέξει πόσα χρώματα θέλουν από 1 έως 12. SL1266-R επίσης μπορεί να ρυθμιστεί με σύστημα θερμής σφραγίσματος, σύστημα ετικέτας,σύστημα πλάσματος ή σύστημα UV-LED.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος:
* Συνδυασμός γραμμικής δομής μονάδας: δυνατότητα προσθήκης έως και οκτώ συνολικών χρωμάτων σε γραμμή.
*Το μηχάνημα λειτουργεί με PLC και πίνακα αφής, το οποίο είναι εύκολο στη λειτουργία με εξαιρετικό σύστημα προειδοποίησης.
*Μέρη τροφοδοσίας περιλαμβάνουν: ζώνη τροφοδοσίας και χειροπέδη μηχανής για την επιλογή πλευρικών.
*Η μονάδα υποδοχής της μηχανής επιλογής πλευρικής κίνησης με κινητήρα σερβο, περιστροφή για την αφαίρεση σκόνης από στρογγυλό δοχείο και επεξεργασία με φλόγα.
*Επεξεργασία με φλόγα για στρογγυλό, ελλειπτικό και ορθογώνιο δοχείο
*Συσκευή προεπιλογής θέσης
*Δεύτερη θέση για εκτύπωση.
*Ηλεκτρονικό ανελκυστήρα για σφουγγαρίστρα.
* Δοκιμασία UV με περιστρεφόμενο στρογγυλό δοχείο που τροφοδοτείται από βήμα κινητήρα.
*Ηλεκτρονικό σύστημα υπεριώδους ακτινοβολίας: συσκευή για την ελεύθερη ρύθμιση του φωτός ((LED UV σύστημα θέρμανσης μπορεί να είναι ως αντικατάσταση)
*Ελλειπτική και τετράγωνη επιλογή πλευρικών δοχείων για το τμήμα βοηθητικής μηχανής
* Τμήματα εξόδου: χειριστή μηχανής για δοχείο σε όρθια θέση και ζώνη
*Συμμορφώνεται με το πρότυπο CE.
Τεχνικές προδιαγραφές:
| Διάμετρος στρογγυλής φιάλης | Διά.20mm έως Διά.100mm |
| Υψόμετρο της φιάλης | 50 mm έως 280 mm |
| Μέγιστη έκταση εκτύπωσης | L250mmxW200mm |
| Μέγιστη ταχύτητα εκτύπωσης | Μέχρι 5000 τεμάχια/ώρα |
Δείγμα εικόνας:![]()



