Μηχανή μεταξοτυπίας βιομηχανικής χρήσης 60x100mm
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Dongguan Κίνα |
| Μάρκα: | SENNY |
| Πιστοποίηση: | CE SGS |
| Αριθμό μοντέλου: | SR1522 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΤΕΜ |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία κόντρα πλακέ |
| Χρόνος παράδοσης: | ένα μήνα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 ΤΕΜ /ΕΤΟΣ |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
Περιγραφή προϊόντων
1. SR1522 μηχανή αυτοματοποιημένης γραμματοτυπίας 2 χρωμάτων για πλαστικό στυλό και σωλήνα βελόνων, με λειτουργία αυτόματης τροφοδοσίας, λειτουργία ηλεκτροστατικής απομάκρυνσης σκόνης, λειτουργία επεξεργασίας φλόγας,Τύπο 2 χρωμάτων με διπλή κεφαλή εκτύπωσηςΗ πλακέτα επιπλέει από το δίχτυ, λειτουργία ανθεκτικότητας.
2Με το πίνακα αφής, είναι εύκολο να συνειδητοποιήσετε τον διάλογο ανθρώπου-μηχανής, και έχει επίσης πλήρες σύστημα προειδοποίησης
3. Κατάλληλο για πλαστικά, γυάλινα, μεταλλικά υλικά
Τεχνική προδιαγραφή:
| Σχήμα | SR1522 |
| Διάμετρος προϊόντος | Φ10 - Φ30 mm |
| Υψόμετρο του προϊόντος | 20 - 120 mm |
| Μέγιστη έκταση εκτύπωσης | L60XW100mm |
| Μέγιστο μέγεθος πλαισίου οθόνης | L400XW300mm |
| Μέγιστη ταχύτητα εκτύπωσης | Μέχρι 3000 τεμάχια/ώρα |
![]()
![]()
![]()




