6 Σταθμός 25pcs/Min Πολυχρωματική μηχανή εκτύπωσης με οθόνη
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Dongguan Κίνα |
| Μάρκα: | SENNY |
| Πιστοποίηση: | CE SGS |
| Αριθμό μοντέλου: | SRS1669-D6C |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΤΕΜ |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία κόντρα πλακέ |
| Χρόνος παράδοσης: | ένα μήνα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ και LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10pcs/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
Περιγραφή προϊόντων
CE ISO Πολυχρωματική μηχανή εκτύπωσης οθόνης Servo Drive για περίπλοκο σχήμα μπουκαλιών, καπάκια, βάζα
Εφαρμογή:
Το μηχάνημα αυτό είναι πολυλειτουργικό περιστρεφόμενο πολυχρωματικό εκτυπωτικό μηχανισμό οθόνης. Χρησιμοποιείται κυρίως για την εκτύπωση των μοτίβων και των λέξεων στα ακανόνιστα μπουκάλια, καπάκια και βάζα.κωνική φιάλη, βάζα κρέμα και ούτω καθεξής.
Διαθέτει εύκολη λειτουργία, ακριβή τοποθέτηση, υψηλή αυτοματοποίηση και γρήγορη εκτύπωση.
![]()
Χαρακτηριστικά:
Μηχανή με τροφοδοσία.
Μέγιστη εκτύπωση 6 χρωμάτων.
Ελέγχος ανοχής: εντός 0,2 mm
Μέγιστη ταχύτητα: 45 μονάδες ανά λεπτό.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Σχήμα | SRS829-D | SRS1033-D | SRS1249-D | SRS1669-D | SRS829-DR | SRS1039-DR | SRS1249-DR | SRS1669-DR |
| Τυπογραφεία | 2 | 3 | 4 | 6 | 2 | 3 | 4 | 6 |
| Διάμετρος προϊόντος | Ακανόνιστα σχήματα 20-100 mm | κυλινδρικό 20-100 mm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Μέχρι 45pcs/min |
| Μέγιστη έκταση εκτύπωσης | L250mm X W160mm |
| Υψόμετρο προϊόντος | 250 χιλιοστά |
| Συσκευή πίεσης αέρα | 6-7 bar |
| Δύναμη | 380V 50/60HZ |
Μηχανοκίνητο χέρι:
![]()
Επεξεργασία με φλόγα:![]()



