Μηχανή εκτύπωσης πλαστικών μπουκαλιών SGS, 20pcs/min Εξοπλισμός περιστρεφόμενης οθόνης εκτύπωσης
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Dongguan Κίνα |
| Μάρκα: | SENNY |
| Πιστοποίηση: | CE SGS |
| Αριθμό μοντέλου: | SRS1669-DR6C |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΤΕΜ |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία κόντρα πλακέ |
| Χρόνος παράδοσης: | ένα μήνα |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ και LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10pcs/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
Περιγραφή προϊόντων
Αυτόματη μηχανή θερμής γραμματοσήμανσης Μεταφορά θερμότητας και 4-Col Silk Screen Printer Servo Drive για περίπλοκο σχήμα μπουκαλιών
Καταλόγος 04_συσσωματωμένο.pdf
Τεχνικές προδιαγραφές (Πόσα χρώματα μπορούν να εκτυπωθούν χρησιμοποιώντας αυτή την περιστρεφόμενη οθόνη εκτύπωσης με ελεγχόμενη κίνηση;).
| Σχήμα | SRS829-D | SRS1033-D | SRS1249-D | SRS1669-D | SRS829-DR | SRS1039-DR | SRS1249-DR | SRS1669-DR |
| Τυπογραφεία | 2 | 3 | 4 | 6 | 2 | 3 | 4 | 6 |
| Διάμετρος προϊόντος | Ακανόνιστα σχήματα 20-100 mm | κυλινδρικό 20-100 mm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Μέχρι 45pcs/min |
| Μέγιστη έκταση εκτύπωσης | L250mm X W160mm |
| Υψόμετρο προϊόντος | 250 χιλιοστά |
| Συσκευή πίεσης αέρα | 6-7 bar |
| Δύναμη | 380V 50/60HZ |
Εφαρμογή:
Το μηχάνημα είναι πολυλειτουργικό περιστρεφόμενο πολυχρωματικό εκτυπωτικό μηχανισμό οθόνης.κυλινδρικό καπάκι μπουκαλιών κρασιού, προϊόν σωλήνα, αναπτήρα, ελαστικό σωλήνα, πολυξείδιο, κραγιόν, επίπεδη επιφάνεια και ούτω καθεξής.
Χαρακτηριστικά:
1Λιγότερο εργαλείο, εύκολη λειτουργία, χαμηλή συντήρηση και υψηλή ακρίβεια.
2. Ελέγχεται από PLC και οθόνη αφής, με είδη συστήματος οθόνης για να διασφαλιστεί ότι το μηχάνημα λειτουργεί σταθερό και ασφαλές σε υψηλή ταχύτητα.
3. Σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά των προϊόντων, αυτό το μηχάνημα μπορεί να εξοπλιστεί με είδη λειτουργιών όπως
Βιόμετρος τροφοδοσίας και αποτροφοδοσίας του προϊόντος
Προσανατολισμός,
Αντιστατική συσκευή,
Προεπεξεργασία με φλόγα,
Αυτόματο προ- και κύριο μητρώο
Κανένα άρθρο, κανένα έντυπο.
Συνηθισμένο σύστημα ανθεκτικότητας UV ή LED UV κλπ.
Προαιρετική ενσωμάτωση διαφορετικών επεξεργασιών, δηλαδή μονάδα θερμής τυποποίησης, επισήμανσης, μεταφοράς θερμότητας και βερνίρισμα.
Θέρμανση οθόνης για θερμοπλαστικά μελάνια.
Όλα τα εξαρτήματα προέρχονται από τη Γερμανία, τις ΗΠΑ και την Ιαπωνία για να εξασφαλιστεί η ποιότητα της μηχανής και η σταθερότητα της εκτύπωσης.
Μπορούμε να προσαρμόσουμε το μηχάνημα σύμφωνα με τα ειδικά προϊόντα.
Συσκευή κάλυψης UV
![]()
Δείγματα εκτύπωσης
![]()



