8 σταθμοί 2000pcs/hr Πλήρως αυτόματη μηχανή εκτύπωσης με οθόνη 600x250mm
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Dongguan Guangdong Κίνα |
| Μάρκα: | SENNY |
| Πιστοποίηση: | CE SGS |
| Αριθμό μοντέλου: | SL268 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΤΕΜ |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία κόντρα πλακέ |
| Χρόνος παράδοσης: | ένα μήνα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 20 ΤΕΜ/Έτος |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
Περιγραφή προϊόντων
Πλήρως Αυτόματη Μηχανή Μεταξοτυπίας Πολλαπλών Χρωμάτων για Κουβάδες 1-8 Χρωμάτων
Αυτό το μηχάνημα έχει σχεδιαστεί ειδικά για εκτύπωση σε πλαστικούς κουβάδες από 1L έως 5L.
1. Λιγότερα εργαλεία, εύκολη λειτουργία, χαμηλή συντήρηση και υψηλή ακρίβεια. Ακρίβεια καταχώρησης χρώματος προς χρώμα.
2. Ελεγχόμενο από PLC και οθόνη αφής, με διάφορα συστήματα παρακολούθησης για να διασφαλιστεί η σταθερή και ασφαλής λειτουργία του μηχανήματος σε υψηλή ταχύτητα.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
| Μέγιστη Περιοχή Εκτύπωσης | Μ600mm x Π250mm |
| Διάμετρος Κουβά | 100mm έως 300mm |
| Μέγιστο μέγεθος πλαισίου | Μ800mm x Π400mm |
| Μέγιστη ταχύτητα εκτύπωσης | έως 2000 τεμ./ώρα. |
![]()



