15M/Min 4KW Μηχανή Σκλήρυνσης UV Βοηθητικών Μηχανημάτων για Επίπεδα Μπουκάλια
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Dongguan Guangdong Κίνα |
| Μάρκα: | SENNY |
| Πιστοποίηση: | CE SGS |
| Αριθμό μοντέλου: | UV200F |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΤΕΜ |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία κόντρα πλακέ |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100pcs/έτος |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
Περιγραφή προϊόντων
Βοηθητικός Εξοπλισμός Σκληρυνσης UV Μελανιού για Εκτύπωση σε Επίπεδα Μπουκάλια
Τεχνικές Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | UV200F |
| Διαστάσεις προϊόντος | Π380mm x Υ150mm |
| Μέγιστη ταχύτητα επεξεργασίας | 15M/min |
| Τάση τροφοδοσίας | 380V 50Hz |
| Κατανάλωση ισχύος | 4KW |
| Ισχύς λάμπας | 3KW |
| Διαστάσεις | Μ2100×Π660×Υ1700mm |
Εφαρμογή:
Αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιείται κυρίως για τη σκλήρυνση με UV μελάνι σε επίπεδα προϊόντα όπως προϊόντα πλύσης, καλλυντικά, φάρμακα, τρόφιμα και διακοσμητικά προϊόντα
1. Ο ιμάντας μεταφοράς με μοναδική δομή ενίσχυσης από ανοξείδωτο χάλυβα δεν θα γρατσουνίσει τα προϊόντα και η διάρκεια ζωής του μηχανήματος είναι μεγαλύτερη.
2. Υιοθετεί εισαγόμενο κινητήρα ρυθμιζόμενης ταχύτητας και είναι εξοπλισμένο με σύστημα ψύξης εξαερισμού UV υψηλής ποιότητας.
3. Λάμπα UV εισαγόμενη από τις ΗΠΑ, με μεγάλη διάρκεια ζωής και εξαιρετικό αποτέλεσμα σκλήρυνσης.
![]()



